
-37 %
Access Point Ubiquiti U6-PRO-Indoor, Dual-Band, Gigabit
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: U6-PRO
- Greutate: 1.35kg
- Dimensiuni: 23.50cm x 23.50cm x 7.50cm
898,51 Lei
1.427,88 Lei
Fără TVA: 742,57 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Antena | Interna |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Antenna type | Internal |
| AP-Type | Managed |
| Band | Dual - band |
| Certification | CE, FCC, IC |
| Compatibil Mesh | Da |
| Depth | 197 mm |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 35 mm |
| Housing material | Plastic |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Maximum data transfer rate | 4800 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 573.5 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 4800 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Numar porturi | 1-3 |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 60 °C |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Power consumption (typical) | 13 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Throughput data rate | 5300 Mbit/s |
| Viteza Transport | Gigabit |
| VLAN support | Yes |
| Weight | 460 g |
| Width | 197 mm |
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ac |








