-38 %
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit RJ45 Port SPEED:574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3at POE and 12V DC, 2×Internal Antennas, 160MHz Supported, MU-MIMO, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, Load Balance, Airtime Fairness, Centralized Management by Omada SDN Controller, Omada App"
"AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point PORT:1× Gigabit RJ45 Port SPEED:574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz FEATURE: 802.3at POE and 12V DC, 2×Internal Antennas, 160MHz Supported, MU-MIMO, Seamless Roaming, Band Steering, Beamforming, L
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: EAP650
- Greutate: 0.83kg
- Dimensiuni: 25.00cm x 23.00cm x 6.00cm
544,26 Lei
873,28 Lei
Fără TVA: 449,80 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Airtime Fairness (ATF) | Yes |
| Antena | Interna |
| Antenna type | Internal |
| Automatic channel scanning | Yes |
| Automatic channel selection | Yes |
| Band | Dual - band |
| Band steering | Yes |
| BeamForming | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Compatibil Mesh | Da |
| DC voltage range | 12 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Flow control support | Yes |
| Frequency band | 2.4 - 5 GHz |
| Height | 33.6 mm |
| LED indicators | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Maximum data transfer rate | 2976 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Mounting kit | Yes |
| Numar porturi | 1-3 |
| Number of users | 250 user(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package type | Box |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Reset button | Yes |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Syslog | Yes |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 - AX |
| Transmitting power (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1 & band2, EIRP); <30 dBm(5 GHz, band3, EIRP) |
| Transmitting power (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz) <25 dBm (5 GHz) |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| VLAN support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Width | 160 mm |




