


-34 %



Casti Akai BTE-J350 wireless, bluetooth 5.3, putere intrare incarcare 5V 250mA, răspuns în frecvență: 20Hz ~ 20KHz, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BTE-J350
- Greutate: 0.21kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 12.50cm x 5.00cm
54,48 Lei
82,26 Lei
Fără TVA: 45,03 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) | Da |
| Altele | Afisaj nivel baterie |
| AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) | Da |
| Call Center | Nu |
| Capacitate carcasa | 200 mAh |
| Capacitate casca | 30 mAh |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Compatibilitate | Majoritatea telefoanelor cu tehnologia Bluetooth |
| Culoare | Negru |
| Design căști | In-ear |
| Dimensiune difuzor | 8 mm |
| Durata convorbire | pana la 2.8 ore |
| Durata incarcare | Carcasa pana la 1.5 ore Casti pana la 1 ore |
| Durata standby | pana la 60 ore |
| Frecventa de raspuns | 20 - 20 000 MHz |
| Gaming | Nu |
| HFP (Hands Free Profile) | Da |
| Iluminare | Nu |
| Interfata | Bluetooth |
| Lungime cablu | N/A |
| Microfon | N/A |
| Noise-canceling | Nu |
| Port incarcare | USB-C |
| Raza de actiune | 10 m |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Tip | TWS - True Wireless Stereo |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Wireless | Da |











