
-20 %
Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000 Prin cablu Thunderbolt 4 Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 40BF0100EU
- Greutate: 1.11kg
- Dimensiuni: 24.50cm x 14.00cm x 8.00cm
826,48 Lei
1.036,45 Lei
Fără TVA: 683,04 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | AC, USB |
| Card reader integrated | No |
| Certification | FCC/ICES CE KCC RCM BSMI VCCI CB cULus EAC TUV- Mark LoA Ukraine DoC NOM |
| Colour name | Eclipse Black |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 80 mm |
| DisplayPort | Da |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 0 |
| Height | 31.5 mm |
| Host interface | Thunderbolt 4 |
| Interfata: | Thunderbolt |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Microphone in | No |
| Number of displays supported | 4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package weight | 1.03 kg |
| Package width | 240 mm |
| Power source type | DC |
| Power Supply | 100 W |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| RJ-45 | Da |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.1 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 470 g |
| Width | 218 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |











