
-20 %
Microfon Genesis Radium 300 STUDIO XLR, tip electret condenser, model cardioid, suport fix, conectivitate Mini Jack 3.5 mm, XLR, , raspuns in frecventa 630 - 16000 Hz, sensibilitate -38 dB, lungime cablu 250 cm, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NGM-1695
- Greutate: 1.58kg
- Dimensiuni: 44.00cm x 21.00cm x 10.00cm
224,98 Lei
280,98 Lei
Fără TVA: 185,94 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable length | 25 m |
| Cables included | XLR-3.5 mm |
| Connectivity technology | Wired |
| Headphone out | Yes |
| Housing material | Metal |
| Iluminare | Nu |
| Interfata | USB/3.5 mm |
| Lungime cablu | Peste 2 metri |
| Master (outer) case height | 385 mm |
| Master (outer) case length | 455 mm |
| Master (outer) case width | 435 mm |
| MIC-Design | Desk |
| Microphone direction type | Unidirectional/Cardioid |
| Microphone frequency | 30 - 16000 Hz |
| Microphone input impedance | 1500 Ω |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Microphone weight | 341 g |
| Noise reduction | Nu |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 15.2 kg |
| Package width | 208 mm |
| Packaging content | Anti-shock mount, Pop-filtr, Microphone arm |
| Power source | XLR |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Products per pallet | 128 pc(s) |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip microfon | Condenser |
| Type | Studio microphone |
| Voice coil type | Condenser |
| Windscreen included | Yes |
| XLR out | 1 |













