
MONITOARE Philips - gaming LED Curbat Philips Evnia , 31.5inch, 2560x1440, 0.5ms GTG, Dark Slate "32M2C5500W/00" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 32M2C5500W/00
- Greutate: 7.00
- Dimensiuni: 100.00cm x 60.00cm x 20.00cm
2.907,32 Lei
Fără TVA: 2.402,74 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Diagonala (inch) | 31 - 32 inch |
| Format ecran | Wide , curbat |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 500 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 500 - 999 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort x 2 , HDMI x 2 |
| Refresh | 240 Hz |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 2560 x 1440 (WQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |









