
MONITOARE Philips - signage Ecran profesional D-Line 98" "98BDL4550D/00" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 98BDL4550D/00
95.351,08 Lei
Fără TVA: 78.802,55 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm , RS-232C , USB 2.0 , RJ-45 |
| Boxe | da |
| Diagonala | 97.5 inch |
| Diagonala (inch) | 90 - 97.9 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | signage |
| Luminozitate | 500 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 500 - 999 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI , DVI-I |
| Refresh | 120 Hz |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 8 - 10 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |









