



-39 %




Transformi orice sala mica intr-o experienta AV bazata pe AI cu sistemul USB pentru videoconferinta Poly Studio V12.
Greutate: 817 g
Dimensiuni minime (L x l x h): 67 x 577 x 78 mm
Ce se gaseste in cutie:
Ghid de pornire rapida; Obturator de confidentialitate detasabil;
Clema detasabila de monitor;
Poly Studio V12;
Cablu USB Type-C (1,83 m);
Cablu Ethernet (2 m)
Atentie! Produsul vine fara sursa de alimentare. PN pentru sursa de alimentare: B92SVAA- Poly USB-C 65W Power Kit
Poly Studio V12 USB Video Bar No Power Supply
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: A9DD8AA
- Greutate: 2.80kg
- Dimensiuni: 67.00cm x 11.50cm x 18.50cm
4.725,66 Lei
7.742,43 Lei
Fără TVA: 3.905,50 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | USB |
| Culoare | Alb |
| Depth | 67 mm |
| Digital zoom | 5x |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Height | 7.8 mm |
| Horizontal field of view | 120° |
| Inregistrare video | 3840 x 2160 pixeli |
| Interfata | USB 2.0 |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Microfon | Da |
| Mounting type | Clip |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Power source type | DC |
| Product colour | White |
| Quick start guide | Yes |
| Rezoluție | Intre 4.1 MP si 8.5MP |
| Rezolutie video | 4K |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Supported video modes | 720p, 1080p, 2160p |
| Telecomanda | Nu |
| Videoconferinta | Da |
| Weight | 817 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 57.7 mm |
| Zoom capability | Yes |









