
-11 %
Scaun gaming Genesis Nitro 440 G2, material Synthetic PU + Textil, reglabil pe inaltime, greutate maxima suportata 120 kg, inaltime scaun reglabil 45- 52 cm, sezut si spatar textil ajustabil 150°, dimensiuni roti 60mm, negru/gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NFG-2067
- Greutate: 21.90kg
- Dimensiuni: 83.00cm x 57.00cm x 32.00cm
839,94 Lei
944,93 Lei
Fără TVA: 694,17 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable seat height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 1D armrest |
| Armrest height (max) | 33.5 cm |
| Armrest height (min) | 26.5 cm |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest angle range | 0 - 150° |
| Backrest colour | Black, Grey |
| Backrest height | 83 cm |
| Backrest material | Fabric, Faux leather |
| Backrest type | Padded backrest |
| Backrest width | 55.5 cm |
| Base colour | Black/Grey |
| Base material | Metal |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Control type | Lever |
| Culoare: | Alte culori |
| Ergonomic design | Yes |
| Frame colour | Black, Grey |
| Frame material | Metal, Wood |
| Gas lift class | 3 |
| Greutate maxima: | pana in 120 kg |
| Headrest | Yes |
| Height (max) | 133 cm |
| Height (min) | 126 cm |
| Lumbar pillow | Yes |
| Maner reglabil | Nu |
| Material: | Textil - Piele Sintetica |
| Maximum user height | 195 cm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Mechanism type | Butterfly mechanism |
| Minimum user height | 160 cm |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package depth | 840 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package weight | 21 kg |
| Package width | 580 mm |
| Pernita lombara | Da |
| Product type | PC gaming chair |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Rocking function | Yes |
| Seat colour | Black, Grey |
| Seat depth | 50 cm |
| Seat height (max) | 52 cm |
| Seat height (min) | 45 cm |
| Seat material | Fabric, Faux leather |
| Seat type | Padded seat |
| Seat width | 52.5 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Weight | 1.8 kg |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Wheel material | Nylon |











