





-24 %






Soundbar Trust GXT 620 Axon, puetere (RMS) 6W, frecventa 20 Hz - 20.000 Hz, audio input 3.5mm (1.4m), iluminare RGB, alimentare prin USB, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-24482
- Greutate: 0.73kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 9.00cm x 8.00cm
151,41 Lei
200,18 Lei
Fără TVA: 125,13 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Amplificator | Activ |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Nu |
| Cables included | Audio (3.5mm), USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 7.8 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8518220090 |
| HDMI ports quantity | 0 |
| Height | 6.8 mm |
| Impedance | 4 Ω |
| Jack 3.5mm | Da |
| NFC | Nu |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 78 mm |
| Package height | 88 mm |
| Package weight | 699 g |
| Package width | 430 mm |
| Putere RMS | 1-10W |
| RMS rated power | 12 W |
| Soundbar speaker RMS power | 6 W |
| Soundbar weight | 713 g |
| Subwoofer included | No |
| Tip sistem | 1.0 |
| Utlizare | N/A |
| Weight | 580 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 420 mm |
| Wireless | Nu |












