











MOUSE Spacer, PC sau NB, wireless, 2.4GHz, optic, 1600 dpi, butoane/scroll 4/1, negru cu rosu, baterii incluse 2x AAA, ambalaj blister, "SPMO-WS01-BKRD" (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPMO-WS01-BKRD
- Greutate: 0.10
- Dimensiuni: 10.00cm x 20.00cm x 6.00cm
23,35 Lei
Fără TVA: 19,30 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altele | rezolutie ajustabila |
| Baterii | 2 x AAA, incluse |
| Butoane/rotite | 4/1 |
| Categorie | notebook si PC |
| Culoare | negru , rosu |
| Dimensiuni | 105 x 62 x 33 mm |
| Greutate | 76 g |
| Interfață Mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezoluție | 500 - 999 dpi , 1000 - 1499 dpi , 1500 - 1999 dpi |
| Rezolutie (dpi) | 1600 dpi |
| Tehnologie | optic |
| Tip | wireless |









