


-17 %



STAND LAPTOP SPACER SP-NC19 15.6", sita metal, fan 14cm, led albastru, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SP-NC19
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 33.50cm x 25.00cm x 3.00cm
26,92 Lei
32,30 Lei
Fără TVA: 22,25 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Ajustabil: | Da |
| Cables included | USB |
| Compliance certificates | CE |
| Culoare | Negru |
| Current consumption | 250 mA |
| Depth | 250 mm |
| Diagonala max. | 16'' |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan performance | 47.35 cfm |
| Fan speed control | No |
| Height | 30 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Host interface | USB |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue |
| Input voltage | 5 V |
| Material | Metal |
| Material: | Metal |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Noise level | 21 dB |
| Notebook-Size | Max-15.x" |
| Numar Ventilatoare: | 1 |
| Number of built-in cooling fans | 1 pc(s) |
| Power consumption (max) | 125 W |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (max) | 1000 RPM |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 355 g |
| Width | 330 mm |













