





VENTILATOR SPACER PC Silent 120x120x25 mm, RED light, Hydraulic Bearing, 34CFM, conector 3-pin "SPFC-120-3P-RD"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPFC-120-3P-RD
- Greutate: 0.15
- Dimensiuni: 13.00cm x 12.00cm x 3.00cm
20,31 Lei
Fără TVA: 16,78 Lei
| Caracteristici | |
| Conector | 3 pin |
| Cu LED | da |
| Culoare LED | rosu |
| Curent | 0.33 A |
| Dimensiuni ventilator (mm) | 120 mm |
| Durata medie de functionare | 40.000 ore |
| Flux de aer | 33.34 CFM |
| Masa | 98 g |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Numar pale | 9 |
| Numar ventilatoare in pachet | 1 ventilator |
| Putere | 3.96 W |
| Tip | carcasa PC |
| Tip rulment | Hidraulic |
| Viteza | 1200 RPM+/-200 |
| Viteza maxima de rotatie | 1400 rpm |
| Viteza reglabila | nu |
| Voltaj | 12 V DC |









