










-86 %











Suport perete TV Serioux 32-75" Tilt 75kg Profil 50mm Material: Otel Finisarea suprafeței: vopsea electrostatica Dimensiune ecran: 32"-75" Compatibilitate VESA: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 Greutate maxima suportata: 75 kg Profil: 50 mm Interval de înclinare: +5°~-10° Instalare: perete solid, știft dublu (406 mm)
Suport perete TV Serioux 32-75" Tilt 75kg Profil 50mm Material: Otel Finisarea suprafeței: vopsea electrostatica Dimensiune ecran: 32"-75" Compatibilitate VESA: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x40
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-32X75T
- Greutate: 2.00kg
- Dimensiuni: 44.50cm x 15.50cm x 5.00cm
33,96 Lei
245,77 Lei
Fără TVA: 28,07 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Greutate maxima suportata | 75 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | 5-movement |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | 400x400 |











