




-67 %





Suport TV Serioux Reglabil 37-90" 80kg Dimensiune ecran compatibilă 37"-90" Compatibil VESA 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 Greutate maxima suportata 80 kg Profil 53~172 mm Interval de înclinare +10°~-15° Interval de pivotar
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV80-46T
- Greutate: 5.40kg
- Dimensiuni: 69.00cm x 14.00cm x 7.00cm
142,64 Lei
430,12 Lei
Fără TVA: 117,88 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Greutate maxima suportata | 80 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Max-TV-Size | ≥51" |
| Montare | N/A |
| Mounting-Type | Wall |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |
| TV-Max-Weight | ≥50-Kg |
| VESA | 600x400 |











