
Switch POE 8 porturi Hikvision DS-3E0109P-E©; L2, Unmanaged, 8 × 100 Mbps PoE ports, 1 × 100 Mbps Ethernet port, RJ45 port, full duplex, MDI/MDI-X adaptive, PoE standard:IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Max. port power:30 W, PoE power budget:115 W, Metal material, fan-free design, weight: 0.35 kg, dimension: 170 mm × 27.6 mm × 93.1 mm
Switch Hikvision DS-3E0109P-E©, 8-port, PoE
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DS-3E0109P-E(C)
- Greutate: 1.00kg
- Dimensiuni: 9.50cm x 12.00cm x 22.00cm
696,04 Lei
Fără TVA: 575,24 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| DC input voltage | 48 V |
| Depth | 93.1 mm |
| Fanless | Yes |
| Forwarding rate | 1.339 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Height | 276 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 2.5 A |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LED indicators | Link, PoE, Power |
| MAC address table | 2000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Package weight | 1.01 kg |
| PoE | Da |
| Porturi RJ 45 | 8 |
| Porturi SFP | None |
| Power consumption (max) | 120 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power source | DC/PoE |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1.8 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 115 W |
| Viteza transfer | Fast Ethernet |
| Weight | 350 g |
| Width | 170 mm |









