-15 %
Apple iMAC 24" Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/16GB/256GB - Pink - INT KB (2024)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MWV43RO/A
- Greutate: 9.46kg
- Dimensiuni: 56.80cm x 16.50cm x 64.10cm
8.332,05 Lei
9.751,24 Lei
Fără TVA: 6.885,99 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| All-in-One | Da |
| Altele | Dolby Atmos |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera Web | Fara |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Caracteristici | FaceTime HD |
| Chipset | Apple |
| Cititor amprente | Nu |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Culoare | Roz |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Diagonala display | 24 inch |
| Dimensiune | 547 x 461 x 147 mm |
| DisplayPort | Da |
| Ecran | LED Backlit |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Familie placa video | M4 |
| Familie Procesor | M4 chip (10-core CPU) |
| Format | 4.5K |
| Greutate | N/A |
| HDMI | Nu |
| Jack casti | 1 |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Memorie inclusa | Da |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Microfon integrat | Da |
| Model GPU | 10 core |
| Model placa video | 10-core |
| Model procesor | M4 |
| Monitor inclus | Da |
| Mouse | Apple Magic Mouse |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| PFC | Activ |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10 cores |
| Producator placa video | Apple |
| Producător procesor | Apple |
| Recomandat | Midsize Office |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Rezoluție | 4480 x 2520 |
| Rezolutie webcam | 1920 x 1080 pixeli |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Senzor webcam | 12 mpx |
| Serie placa video | M4 |
| Sistem de operare | macOS |
| Sistem Operare AIO | Mac OS |
| Stocare inclusa | Da |
| Sunet | HD Audio |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| Sursa | 143 W |
| Tastatura | Apple Keyboard Touch ID |
| Tehnologie | 3 nm |
| Thunderbolt | Nu |
| Thunderbolt 4 | 4 (via USB-C) |
| Tip | Integrata |
| Tip carcasa | All-in-one |
| Tip display | 4.5k |
| Tip placă video | Integrata |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Tip RAM | non-ECC |
| Tip stocare | SSD |
| Touchscreen | Nu |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| Unitate optică | Fara unitate optica integrata |
| USB Type A | N/A |
| USB Type C | 4 |
| USB Type-C | Da |
| Versiune OS | Sequoia |
| Webcam integrat | Da |
| Widescreen | Da |
| Wireless | 802.11 ax |













