









-17 %










Neo50s G5 i3-14100 64 512 3YO W11P EDU
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 12XES01H00
- Greutate: 5.80kg
- Dimensiuni: 39.00cm x 19.00cm x 52.00cm
4.442,45 Lei
5.383,43 Lei
Fără TVA: 3.671,45 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Altele | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Nu |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Canale audio | 7.1 |
| Capacitate memorie | 64 GB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 512GB |
| Card reader | 3-in-1 |
| Casti | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Cip AI integrat | Nu |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Destinat pentru: | Education |
| Display port | 1 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Eficienta | 85 % |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a paisprezecea generatie |
| Format desktop | SFF - Small Form Factor |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Frecventa procesor | 3.50 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Frecventa turbo max. | 4.70 GHz |
| Greutate | 4.2 kg |
| HDD | None |
| HDD-or-SSD | SSD |
| HDMI | 1 |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Max TDP | 110 W |
| Memorie inclusa | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Microfon | 1 |
| Microsoft-OS | No |
| Model | ALC623-CG |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 730 |
| Model procesor | 14100 |
| Model-procesor | Intel-Core-i3 |
| Monitor inclus | Nu |
| Nota | Echipament destinat exclusiv institutiilor de invatamant, scolilor, colegiilor si universitatilor!!! |
| Nucleu | Raptor Lake Refresh |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Thread-uri | 8 |
| PFC | Activ |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 730 |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| RAM | 32GB |
| Recomandat | Small Form Factor |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro Education |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro Edu |
| Slot 1 | 64 GB |
| Slot M.2 | 1 |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Sloturi expansiune | 340 x 291 x 93 mm |
| Sloturi memorie | 2 |
| Socket procesor | 1700 |
| Software inclus | Da |
| Solid state drive | Da |
| SSD | 512GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Sunet | HD Audio |
| Suport DirectX | 12 |
| Sursa | 180 W |
| Tehnologie | 7 nm Enhanced SuperFin |
| Tip | DDR5 |
| Tip carcasa | Small Form Factor |
| Tip memorie | DDR5 |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Tip RAM | non-ECC |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate optică | Nu |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB Type C | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Versiune OS | 64 bit |
| VGA | 1 |
| Video | Onboard |
| Wireless | Nu |













