
-5 %
Scanner Epson DS-530II, dimensiune A4, tip sheetfed, viteza scanare: 70 ipm alb-negru si color, rezolutie optica 600x600dpi, ADF Single Pass 50 pagini, duplex, senzor CCD, Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Microsoft SharePoint®, Scan to Print, Scan to Web folders, Scan to Network folders, JPEG, TIFF, multi-TIFF, PDF, searchable PDF, secure PDF, PDF/A software :Epson Document Capture (Mac only), Epson Document Capture Pro (Windows only), Epson Document Capture Pro Server (on free download), Epson Scan 2, Presto! BizCard 5.6, interfata: USB 3.0.
Scanner Epson DS-530II, dimensiune A4, tip sheetfed, viteza scanare: 70 ipm alb-negru si color, rezolutie optica 600x600dpi, ADF Single Pass 50 pagini, duplex, senzor CCD, Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Microsoft SharePoint®, Scan to Print, Scan to W
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: B11B261401
- Greutate: 4.50kg
- Dimensiuni: 37.00cm x 29.00cm x 35.00cm
1.918,18 Lei
2.010,06 Lei
Fără TVA: 1.585,27 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| ADF scan speed (b/w, A4) | 35 ppm |
| ADF scan speed (colour, A4) | 35 ppm |
| Alimentator automat: | Da |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 50 sheets |
| Auto Document Feeder (ADF) media weight | 27 - 413 g/m² |
| Built-in display | No |
| Button functions | Scan |
| Cables included | AC |
| Certification | RoHS |
| Colour scanning | Yes |
| Country of origin | Indonesia |
| Daily duty cycle (max) | 4000 pages |
| Depth | 169 mm |
| Display | Nu |
| Drivers included | Yes |
| Duplex ADF scan speed (b/w, A4) | 70 ipm |
| Duplex scanare | Automat |
| Duplex scanning | Yes |
| Format scanner | A4 |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 176 mm |
| Image formats supported | JPEG, TIFF |
| Input colour depth | 30 bit |
| Input greyscale depth | 10 bit |
| Input voltage | 24 V |
| Interfață scanner | USB |
| Light source | RGB LED |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum scan area (ADF) | 215.9 x 6096 mm |
| Maximum scan size | 215.9 x 6096 mm |
| Minimum scan area (ADF) | 50.8 x 50.8 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 °C |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Output colour depth | 24 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Output resolutions | 75, 100, 150, 200, 240, 300, 600, 1200 dpi |
| Package depth | 365 mm |
| Package height | 290 mm |
| Package weight | 4.57 kg |
| Package width | 250 mm |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power consumption (sleep) | 1 W |
| Power consumption (standby) | 1 W |
| Power consumption (typical) | 11 W |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Black, White |
| Products per pallet | 63 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 84 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rezolutie scanare: | 600 x 600 DPI |
| Scan drivers | TWAIN, WIA, ISIS |
| Scan file formats | JPEG, PDF, TIFF |
| Scan to | E-mail, FTP, Software, Print, Network folder |
| Scanner type | Sheet-fed scanner |
| Sensor type | CIS |
| Sleep mode | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 15 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 60 °C |
| TIp scanner: | Sheetfed |
| Tip senzor scanner: | CCD |
| Ultrasonic sensor | Yes |
| USB Port | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Volum zilnic Scanare | max. 5000 pagini |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 3.7 kg |
| Width | 296 mm |













