-14 %
Scanner Epson DS-730N, dimensiune A4, tip sheetfed, viteza scanare: 40 ppm alb-negru si color, rezolutie optica 1200dpi, ADF Single Pass 100 pagini, duplex, Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Web folders, Scan to Network folders, software: Epson Device Admin, Epson Document Capture (Mac only), Epson Document Capture Pro (Windows only), Epson Document Capture Pro Server (on free download), Epson Event Manager, Epson Scan 2, Web browser interface2.
Scanner Epson DS-730N, dimensiune A4, tip sheetfed, viteza scanare: 40 ppm alb-negru si color, rezolutie optica 1200dpi, ADF Single Pass 100 pagini, duplex, Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Web folders, Scan to Network folders, software: Epson Device A
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: B11B259401
- Greutate: 5.00kg
- Dimensiuni: 37.00cm x 27.00cm x 32.00cm
2.033,37 Lei
2.374,13 Lei
Fără TVA: 1.680,47 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| ADF scan speed (b/w, A4) | 40 ppm |
| ADF scan speed (colour, A4) | 40 ppm |
| Alimentator automat: | Da |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 100 sheets |
| Auto Document Feeder (ADF) media weight | 27 - 413 g/m² |
| Black/white scanning colour modes | Monochrome |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | AC |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Colour display | Yes |
| Colour scanning | Yes |
| Country of origin | Indonesia |
| Daily duty cycle (max) | 4500 pages |
| Depth | 169 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 38.1 cm (15) |
| Duplex scanare | Automat |
| Duplex scanning | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Format scanner | A4 |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 167 mm |
| Image formats supported | BMP, JPEG, TIFF, PNG |
| Input colour depth | 30 bit |
| Input greyscale depth | 10 bit |
| Input voltage | 100-240 V |
| Interfață scanner | USB |
| IPv6 support | Yes |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Legal | Yes |
| Letter | Yes |
| Light source | ReadyScan LED |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum scan size | 215.9 x 6096 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 °C |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Output colour depth | 24 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Output monochrome depth | 8 bit |
| Output resolutions | 75, 100, 150, 200, 240, 300, 600, 1200 dpi |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package weight | 4.93 kg |
| Package width | 270 mm |
| Pallet gross weight | 0 g |
| Pallet weight (UK) | 0 g |
| Password protection | Yes |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power consumption (sleep) | 1.5 W |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| Power supply type | AC |
| Product colour | Black, Grey |
| Products per pallet | 48 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 60 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rezolutie scanare: | 1200 x 1200 DPI |
| Scan drivers | TWAIN, ISIS, SANE, WIA, ICA |
| Scan file formats | JPEG, PDF, TIFF |
| Scan to | E-mail, FTP, Network folder |
| Scanner type | Sheet-fed scanner |
| Scanning media types supported | Business Card, Plastic Card, Post Card(JPN) |
| Sensor type | CIS |
| Sleep mode | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 15 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 60 °C |
| TIp scanner: | Sheetfed |
| Tip senzor scanner: | CIS |
| Ultrasonic sensor | Yes |
| USB connector type | USB Type-B |
| USB Port | Yes |
| USB version | 2.0 |
| Volum zilnic Scanare | max. 5000 pagini |
| Weight | 3.6 kg |
| Width | 296 mm |













