
-21 %
Lenovo adaptoare și invertoare de curent De interior 230 W Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X20S56717
- Greutate: 1.60kg
- Dimensiuni: 26.00cm x 16.00cm x 8.00cm
370,98 Lei
468,97 Lei
Fără TVA: 306,59 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Cable length | 1.8 m |
| Certification | C/UL CB/CE/PSE/IRAM NOM/NRCan, FCC, ICES |
| Compatibility | ThinkPad |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 169 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Height | 25.4 mm |
| Input current | 2.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output power | 230 W |
| Package depth | 144 mm |
| Package height | 54 mm |
| Package weight | 950 g |
| Package width | 238 mm |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tip produs: | Adaptor |
| Weight | 601 g |
| Width | 87 mm |













