
-14 %
Apple 30W USB-C Power Adapter
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MW2G3ZM/A
- Greutate: 0.17kg
- Dimensiuni: 9.70cm x 3.80cm x 9.70cm
222,15 Lei
259,19 Lei
Fără TVA: 183,60 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Culoare: | Alb |
| Depth | 97 mm |
| Height | 97 mm |
| LED indicators | No |
| Maximum power | 30 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Tip produs: | Incarcator |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 50 g |
| Width | 38 mm |













