
-14 %
Geanta laptop Lenovo Casual Topload T210, 17", Negru, Functii: Rezistenta la apa, Tip inchidere: Fermoar, Material: Poliester, Dimen diuni (Lungime x Inaltime x Adancime): 430mm x 60mm x 325mm, Greutate: 0.478 Kg, Garantie: 1 an
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GX41K07198
- Greutate: 0.43kg
- Dimensiuni: 45.00cm x 34.00cm x 5.00cm
67,89 Lei
78,75 Lei
Fără TVA: 56,11 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Bag-Size | 17.x" |
| Bag-Type | Bag |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Toploader bag |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 325 mm |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 60 mm |
| Material | Synthetic |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17) |
| Package depth | 335 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 46.5 g |
| Package width | 440 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Water repellent |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 478 g |
| Width | 430 mm |













