



-19 %




Geanta laptop Targus, TAR300, pentru laptopuri de pana la 15.6", material poliester, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TAR300
- Greutate: 0.41kg
- Dimensiuni: 39.00cm x 32.00cm x 6.50cm
62,64 Lei
77,00 Lei
Fără TVA: 51,77 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Dell |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Closure type | Zipper |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 420 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Back pocket, Front pocket |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 340 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.09 kg |
| Master (outer) case height | 350 mm |
| Master (outer) case length | 710.9 mm |
| Master (outer) case width | 425 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 364 x 43 x 300 mm |
| Number of front pockets | 1 |
| Package depth | 420 mm |
| Package height | 360 mm |
| Package weight | 610 g |
| Package width | 90 mm |
| Product main colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 120 pc(s) |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 630 g |
| Width | 100 mm |













