


-49 %



Geanta laptop slim Targus Cypress EcoSmart 14” gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TBS92602GL
- Greutate: 0.53kg
- Dimensiuni: 39.00cm x 31.00cm x 7.00cm
107,14 Lei
209,98 Lei
Fără TVA: 88,54 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Gri |
| Depth | 40 mm |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 325 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Product main colour | Grey |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 600 g |
| Width | 380 mm |













