


-39 %



HP Backpack Prelude 15.6", Culoare: Gri, Dimensiuni: 41 x 28,6 x 9 cm, Greutate: 0,49 kg, Garantie 1 an
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 1E7D6UT
- Greutate: 0.60kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 9.50cm x 31.50cm
89,59 Lei
146,98 Lei
Fără TVA: 74,04 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Universal |
| Case type | Backpack |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Gri |
| Depth | 286 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Height | 90 mm |
| HP segment | Business |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 420 mm |
| Package weight | 520 g |
| Package width | 310 mm |
| Product main colour | Grey |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 490 g |
| Width | 410 mm |













