
-25 %
HP Husa de protectie pentru laptop de 15-16", Dimensiuni: 400 x 35 x 295 mm, Greutate: 0.27kg, rezistenta la apa
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: C40BPUT
- Greutate: 0.28kg
- Dimensiuni: 40.00cm x 28.00cm x 4.00cm
68,60 Lei
90,99 Lei
Fără TVA: 56,69 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Bag-Size | 16.x" |
| Bag-Type | Sleeve |
| Box contents | Sleeve |
| Case type | Sleeve case |
| Colour name | Atmospheric blue |
| Compatibility | Fits most laptops up to 16-inch diagonal |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Albastru |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| HP segment | Business |
| Master (outer) cases per pallet | 30 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Material | Synthetic |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Package depth | 35 mm |
| Package height | 295 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 400 mm |
| Protection features | Water resistant |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Water-resistant | Yes |
| Weight | 270 g |













