






-24 %







Lenovo genți pentru notebook-uri 39,6 cm (15.6") Geantă cu deschidere superioară Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X41A30365
- Greutate: 0.53kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 32.00cm x 7.00cm
202,99 Lei
265,97 Lei
Fără TVA: 167,76 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Bag-Size | 15.x" |
| Bag-Type | Backpack |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Toploader bag |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 78 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 360 mm |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Synthetic |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 381 x 262 x 34 mm |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 360 mm |
| Package type | Polybag |
| Package weight | 726 g |
| Package width | 430 mm |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Recycled materials used for making | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Total amount of recycled materials used for making | 100% |
| Weight | 513 g |
| Width | 417 mm |













