







-31 %








Lenovo ThinkPad Executive 16" Backpack, 22L capacity, 36.2 x 25.3 x 2.2 cm, 1.8kg, Outside Fabric Material: polyester 88%, leather 12%, Navy
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X41P80268
- Greutate: 1.70kg
- Dimensiuni: 49.00cm x 33.00cm x 16.00cm
769,95 Lei
1.119,92 Lei
Fără TVA: 636,32 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Albastru |
| Depth | 145 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Goggles pocket, Side pocket |
| Geanta de umar: | Nu |
| Height | 44.5 mm |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Leather, Polyester, Ripstop |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 362 x 253 x 22 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 445 mm |
| Package weight | 1.8 kg |
| Package width | 305 mm |
| Product main colour | Navy |
| Recycled materials used for making | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 22 L |
| Weight | 1.5 kg |
| Width | 305 mm |













