



-35 %




Rucsac laptop Targus 16" Sagano EcoSmart, pentru laptopuri de 16" sau mai mici, capacitate 22 de litri, material RPET 500, dimensiun: 33 x 19 x 53 cm, greutate 0.77 kg, negru/gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TBB634GL
- Greutate: 0.80kg
- Dimensiuni: 50.00cm x 32.00cm x 10.00cm
185,44 Lei
286,98 Lei
Fără TVA: 153,26 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Bag-Size | 15.x" |
| Bag-Type | Backpack |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Closure type | Zipper |
| Combination locks | Yes |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Alte culori |
| Depth | 330 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Front pocket, Side pocket |
| Geanta de umar: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 530 mm |
| Interior pockets | Document pocket, Pen pocket, Zip pocket |
| Lockable | Yes |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Synthetic |
| Material details | RPET 500 |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Alte materiale |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Number of front pockets | 2 |
| Pen holder | Yes |
| Product main colour | Black, Grey |
| Quantity | 1 |
| Rain cover | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 770 g |
| Width | 190 mm |













