




-22 %





Rucsac laptop Targus Classic EcoSmart®, pentru laptopuri de 15.6", capacitate 20 litri, material poliester, dimensiuni: 31 x 17.5 x 47 cm, dimensiune compartiment laptop: 38.7 x 2.5 x 26.5 cm, greutate 0.88 kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CN600GL
- Greutate: 0.67kg
- Dimensiuni: 46.00cm x 30.00cm x 8.00cm
135,98 Lei
174,99 Lei
Fără TVA: 112,38 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Bag-Size | 15.x" |
| Bag-Type | Backpack |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Closure type | Zipper |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 175 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Front pocket, Side pocket |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Gender | Unisex |
| Height | 4.55 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Interior pockets | Accessory pocket |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Synthetic |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 386 x 260 x 20.3 mm |
| Number of front pockets | 3 |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Impact resistant |
| Quantity | 1 |
| Recycled materials used for making | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Sustainability certificates | Global Recycled Standard (GRS) |
| Trolley retainer strap | Yes |
| Volume | 25 L |
| Weight | 690 g |
| Width | 310 mm |













