
-24 %
Rucsac laptop Targus Drifter, pentru laptopuri de pana la 15.6", material poliester, compartimente: 3 compartimente, 4 buzunare laterale, 3 buzunare frontale si 1 buzunar spate, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TSB238EU
- Greutate: 0.90kg
- Dimensiuni: 50.00cm x 38.00cm x 11.00cm
239,01 Lei
314,98 Lei
Fără TVA: 197,53 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 370 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 480 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.67 kg |
| Master (outer) case height | 380 mm |
| Master (outer) case length | 520 mm |
| Master (outer) case width | 490 mm |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Package depth | 530 mm |
| Package height | 380 mm |
| Package weight | 13.2 kg |
| Package width | 140 mm |
| Product main colour | Black |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Products per pallet | 60 pc(s) |
| Weight | 12.8 kg |
| Width | 135 mm |













