
-47 %
Rucsac laptop Targus Octave III, potrivit pentru laptopuril cu diagonala de 16" sau mai mici, material 600d Pol, dimensiuni 44.9 x 37.4 x 7 cm, albastru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TBB65302GL
- Greutate: 0.60kg
- Dimensiuni: 47.00cm x 36.00cm x 5.00cm
112,10 Lei
209,98 Lei
Fără TVA: 92,64 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Back ventilation | Yes |
| Backpack type | City backpack |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Colour name | Blue Fog |
| Country of origin | CHN |
| Culoare: | Albastru |
| Depth | 70 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Front pocket, Side pocket |
| Geanta de umar: | Da |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 449 mm |
| Illumination | No |
| Interior pockets | Document pocket, Pen pocket |
| Material | Polyester |
| Material details | 600D |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Notebook compartment | Yes |
| Product main colour | Blue |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Reflective elements | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Style | City |
| Weight | 550 g |
| Width | 374 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |













