








-20 %









Geanta Lenovo ThinkPad 15.6 Basic Topload, 37.5x26x3.9cm, black
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X40Y95214
- Greutate: 0.34kg
- Dimensiuni: 34.00cm x 42.00cm x 5.00cm
84,00 Lei
104,99 Lei
Fără TVA: 69,42 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Toploader bag |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 51 mm |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 293 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 293 mm |
| Package weight | 340 g |
| Package width | 420 mm |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 310 g |
| Width | 420 mm |













