
-17 %
Geanta Lenovo Toploader T210, 15.6", Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X40T84061
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 4.00cm x 31.00cm
70,00 Lei
84,00 Lei
Fără TVA: 57,85 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Toploader bag |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 55 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 300 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Package depth | 48 mm |
| Package height | 310 mm |
| Package weight | 460 g |
| Package width | 410 mm |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 43.5 cm |
| Weight | 435 g |
| Width | 400 mm |













