





-22 %






Incarcator laptop Lenovo, 65W, 1, 5m, 2 porturi USB, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 40AW065BEU
- Greutate: 0.22kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 12.00cm x 4.00cm
147,18 Lei
189,19 Lei
Fără TVA: 121,64 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Cable length | 1.5 m |
| Cables included | USB Type-C |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 30 mm |
| Height | 87.3 mm |
| Input current | 1.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output power | 65 W |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 225 g |
| Package width | 120 mm |
| Power supply type | Indoor/outdoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tip produs: | Incarcator |
| USB ports quantity | 2 |
| Weight | 115 g |
| Width | 50 mm |













