






-48 %







Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6-inch Backpack (Eco), Eco-friendly: Made with recycled material, equivalent to over 8 plastic bottles, Dedicated, separate laptop compartment, Large storage area for documents and tech accessories, Front zip pocket keeps smaller accessories organized, Front quick-stash pocket for mobile phone or sunglasses, Easy-grip zippers, rugged carry handle, external webbing for attaching items, and water bottle holder, 60% RPET and 40% POLYESTER, Black
Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6-inch Backpack Eco-friendly
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X41A30364
- Greutate: 0.57kg
- Dimensiuni: 49.00cm x 32.00cm x 10.00cm
164,49 Lei
314,98 Lei
Fără TVA: 135,94 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 178 mm |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 495 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 460 mm |
| Package type | Polybag |
| Package weight | 966 g |
| Package width | 390 mm |
| Product main colour | Black |
| Recycled materials used for making | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Total amount of recycled materials used for making | 60% |
| Weight | 648 g |
| Width | 30.5 mm |













