
-47 %
Memorie Notebook Corsair Vengeance 32GB(2x16GB), SODIMM, DDR4, CL22, 3200MHz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CMSX32GX4M2A320C22
- Greutate: 0.05kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 7.50cm x 1.00cm
1.400,43 Lei
2.620,79 Lei
Fără TVA: 1.157,38 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 32 GB |
| Component for | Laptop |
| Country of origin | China |
| DRAM-Kit | Yes |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | Yes |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 21 - 24 CL |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 22 CL |













