
-34 %
Rucsac Notebook Lenovo B210, 15.6", Negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X40T84059
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 48.00cm x 6.00cm x 33.00cm
60,20 Lei
90,99 Lei
Fără TVA: 49,75 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 150 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 455 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Package depth | 315 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package weight | 470 g |
| Package width | 50 mm |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 453 g |
| Width | 340 mm |













