
-18 %
Stand/Cooler laptop Genesis Oxid 450 RGB, 15.6", 5 ventilatoare, iluminare RGB, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NHG-1678
- Greutate: 1.17kg
- Dimensiuni: 38.50cm x 5.00cm x 27.00cm
126,16 Lei
154,41 Lei
Fără TVA: 104,27 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Ajustabil: | Da |
| Culoare | Negru |
| Depth | 360 mm |
| Diagonala max. | 16'' |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan diameter 2 | 6 cm |
| Fan performance | 70 cfm |
| Fan speed control | Yes |
| Height | 40 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Host interface | USB |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue, Green, Red |
| Input voltage | 5 V |
| Master (outer) case gross weight | 13.7 kg |
| Master (outer) case height | 305 mm |
| Master (outer) case length | 590 mm |
| Master (outer) case width | 405 mm |
| Material | Polypropylene, Aluminium |
| Material: | Metal |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Noise level | 56 dB |
| Notebook-Size | Max-17.x" |
| Numar Ventilatoare: | 5 |
| Number of built-in cooling fans | 5 pc(s) |
| Number of height positions | 5 |
| Package depth | 385 mm |
| Package height | 520 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 11.8 kg |
| Package width | 280 mm |
| Power source type | USB |
| Products per master (outer) case | 11 pc(s) |
| Products per pallet | 240 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 2400 RPM |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 2 |
| USB ports quantity | 2 |
| USB version | 2.0 |
| Weight | 890 g |
| Width | 260 mm |













