


-35 %



Stand racire Laptop Neomounts by Newstar NSLS010
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NSLS010
- Greutate: 0.25kg
- Dimensiuni: 30.50cm x 4.50cm x 3.50cm
147,37 Lei
226,07 Lei
Fără TVA: 121,80 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Adjustable | Yes |
| Ajustabil: | Da |
| Cable management | No |
| Carrying case | Yes |
| Country of origin | China |
| Culoare | Argintiu |
| Depth | 32 mm |
| Diagonala max. | 17'' |
| Harmonized System (HS) code | HS7326909890 |
| Height | 27 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 140 - 180 mm |
| Master (outer) case gross weight | 14 kg |
| Master (outer) case height | 400 mm |
| Master (outer) case length | 350 mm |
| Master (outer) case net weight | 13 kg |
| Master (outer) case width | 240 mm |
| Material | Aluminium |
| Material: | Aluminiu |
| Maximum notebook screen size compatibility | 43.2 cm (17) |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Minimum notebook screen size compatibility | 27.9 cm (11) |
| Mounting | Stand |
| Mounting type | Desk |
| Non-slip surface | Yes |
| Notebook-Size | Max-17.x" |
| Numar Ventilatoare: | N/A |
| Number of devices supported | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of height positions | 6 |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package net weight | 300 g |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 300 mm |
| Product colour | Silver |
| Product type | Laptop stand |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 1250 pc(s) |
| Screen size compatibility | 279.4 - 431.8 mm (11 - 17) |
| Tilt adjustment | Yes |
| Weight | 220 g |
| Width | 289 mm |
| Width adjustment range | 160 - 195 mm |













