





-24 %






Stand racire Laptop Trust GXT 278 Yozu, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-20817
- Greutate: 1.08kg
- Dimensiuni: 43.50cm x 30.50cm x 4.00cm
222,14 Lei
290,67 Lei
Fără TVA: 183,59 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Ajustabil: | Da |
| Country of origin | China |
| Culoare | Negru |
| Diagonala max. | 17'' |
| Harmonized System (HS) code | 8414591500 |
| Host interface | USB |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Red |
| Input voltage | 5 V |
| LED indicators | Fan fail |
| Mains power | No |
| Material: | Plastic |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3) |
| Notebook-Size | Max-17.x" |
| Numar Ventilatoare: | 4 |
| Number of built-in cooling fans | 4 pc(s) |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 410 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Package width | 290 mm |
| Power source type | USB |
| USB ports quantity | 2 |
| Weight | 765 g |













