



-24 %




ThinkPad Professional 14-inch Topload G2; Dimensiuni: 390 x 65 x 275mm; Greutate: 0.71 kg; Culoare: Black
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X41M69796
- Greutate: 0.74kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 32.00cm x 6.00cm
237,98 Lei
314,98 Lei
Fără TVA: 196,68 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Toploader bag |
| Closure type | Zipper |
| Compatibility | ThinkPad |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 65 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 275 mm |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Plastic |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Package depth | 65 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 710 g |
| Package width | 390 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Scratch resistant, Water resistant |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Total amount of recycled materials used for making | 88% |
| Weight | 690 g |
| Width | 390 mm |













