
Realme Incarcator Retea Supervoc 45W
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: VCB4JAEH
- Greutate: 0.15kg
- Dimensiuni: 14.00cm x 11.00cm x 4.50cm
57,68 Lei
Fără TVA: 47,67 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | SuperVOOC |
| Incarcare rapida | Da |
| Input current | 1.5 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Lungime cablu | None |
| Maximum output voltage | 11 V |
| Maximum power | intre 31-50W |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Numar Porturi: | 1 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Output current (5V) | 2 A |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 44 mm |
| Package weight | 198 g |
| Package width | 110 mm |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Tip: | Retea |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Weight | 100 g |










