


-43 %



Suport perete Neomounts by Newstar Full Motion 32"-55" 35kg
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL40-550BL14
- Greutate: 4.60kg
- Dimensiuni: 33.50cm x 31.00cm x 5.50cm
301,82 Lei
533,46 Lei
Fără TVA: 249,44 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Angle of rotation | 6° |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 45 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Distance to the wall (max) | 42 cm |
| Distance to the wall (min) | 4.5 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 43.3 mm |
| Height adjustment | No |
| Housing material | Steel |
| Lockable | Not lockable |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 22.7 kg |
| Master (outer) case height | 330 mm |
| Master (outer) case length | 295 mm |
| Master (outer) case net weight | 21 kg |
| Master (outer) case width | 349 mm |
| Maximum screen size | 139.7 cm (55) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 35 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Perete |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | 4-movement |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 310 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package net weight | 4.5 kg |
| Package weight | 4.5 kg |
| Package width | 329 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400 |
| Pivot angle | -3 - 3° |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 160 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Sistem rotativ | Nu |
| Swivel angle | 40° |
| Swivel angle range | 0 - 40° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -2 - 12° |
| Tip suport | Fix |
| Type | Full motion |
| VESA | 400x400 |
| Weight | 3.7 kg |
| Width | 433 mm |










