
-32 %
Suport perete Neomounts WL30-350BL14; pentru display-uri cu diagonale 32"-65", sistem de prindere VESA 50x50~400x400, greutate maxima suportata 40kg, fix, distanta fata de perete 390; lockable - lacătul nu este inclus; culoare negru. Garantie 5 ani
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL30-350BL14
- Greutate: 2.20kg
- Dimensiuni: 56.00cm x 21.00cm x 4.00cm
126,19 Lei
184,93 Lei
Fără TVA: 104,29 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Accepts padlock | Yes |
| Cable management | No |
| Country of origin | China |
| Depth | 39 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 50 x 50 mm |
| Distance to the wall (max) | 3.9 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 425 mm |
| Housing material | Steel |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Master (outer) case gross weight | 19.9 kg |
| Master (outer) case height | 570 mm |
| Master (outer) case length | 210 mm |
| Master (outer) case net weight | 15 kg |
| Master (outer) case width | 267 mm |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32) |
| Minimum VESA mount | 50 x 50 mm |
| Montare | Perete |
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | Tilt |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 550 mm |
| Package net weight | 1.3 kg |
| Package weight | 1.3 kg |
| Package width | 63 mm |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 630 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Suitable for TV | Yes |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 400x400 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 1 kg |
| Width | 450 mm |










