
-43 %
Suport TV de perete Neomounts by Newstar Select, NM-W25BLACK, tip fix, 10"-30", negru
Specifications
GeneralMin. screen size*
: 10 inch
Max. screen size*
: 30 inch
Min. weight
: 0 kg
Max. weight
: 25 kg
Screens
: 1
VESA pattern
: 75x75, 100x100, 100x200 mm
VESA minimum
: 75x75 mm
VESA maximum
: 100x100 mm
Distance to wall
: 1,3 cm
Functionality
Type
: Fixed
Height adjustment : None
Suport TV de perete Neomounts by Newstar Select, NM-W25BLACK, tip fix, 10"-30", negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NM-W25BLACK
- Greutate: 0.35kg
- Dimensiuni: 12.00cm x 12.00cm x 2.50cm
56,93 Lei
99,58 Lei
Fără TVA: 47,05 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Distance to the wall (max) | 1.3 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Marime maxima ecran | sub 30" |
| Master (outer) case gross weight | 12.3 kg |
| Master (outer) case height | 270 mm |
| Master (outer) case length | 259 mm |
| Master (outer) case net weight | 10.4 kg |
| Master (outer) case width | 259 mm |
| Maximum screen size | 76.2 cm (30) |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 25 kg |
| Minimum screen size | 25.4 cm (10) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 200x100 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package net weight | 300 g |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 960 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip miscare suport | Fixed |
| Tip suport | Fix |










