



-47 %




Suport TV de perete Serioux TV804B, Reglabil, 32"-70", VESA 600x400, suporta pana la 40kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV804B
- Greutate: 1.60kg
- Dimensiuni: 66.00cm x 11.50cm x 5.50cm
32,28 Lei
61,10 Lei
Fără TVA: 26,68 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | 40kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Tilt |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 600x400 |













