









-50 %










Suport TV Serioux LCD/LED, TV68-443, compatibilitate dimensiune ecran 23"-55", material otel, VESA:100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, greutate maximă suportata: 30 kg, profil: 60~382mm, inclinare: +3°~-10°, p
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV68-443
- Greutate: 2.40kg
- Dimensiuni: 24.00cm x 29.50cm x 6.50cm
39,40 Lei
79,43 Lei
Fără TVA: 32,56 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | 30 kg |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | 5-movement |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | 400x400 |













