
Alder Lake, Core i7 12700F 2.1GHz tray "CM8071504555020SRL4R"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CM8071504555020SRL4R
1.439,06 Lei
Fără TVA: 1.189,31 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Altele | TRAY |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | Core i7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.1 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 4.9 GHz |
| Memorie Cache | 25 MB |
| Model procesor | i7-12700 [12700F] |
| Numar nuclee | 12 |
| Placa video Integrata | nu |
| Putere consumata (W) | 51 - 70 |
| Puterea consumata (W) | 65 W |
| Socket | LGA 1700 |










